שאלות ותשובות

מהו המעי הגס?

המעי הגס ממוקם בקיבה ואורכו מגיע לכמטר וחצי. הוא סופח אליו שאריות מזון לאחר העיכול ומנצל את הנוזלים והמלחים הזקוקים לנו. לאחר התהליך הוא פולט את הרעלים והפסולת דרך פי הטבעת. הליך זה אורך עד 24 שעות.
קרא עוד

מדוע הוא צובר כל כך הרבה פסולת?

תפקידו כאמור להיות מעין סנן בין הנוזלים והמלחים הנחוצים לשאר הזוהמה שהגוף מעוניין לפלוט. התקופה המודרנית בה אנו חיים הביאה איתה ים של מוצרים וחומרים אחרים המקשים על הגוף בכלל ועל המעי בפרט להתמודד עם פירוקם. התוצאה כאמור היא הצטברות רעלים ופסולת שאינה טבעית ואינה מוכרת לגופנו. המעי אינו מסוגל עוד לסלק את הרעלים והמבנה של המזון המעובד יוצר מצב בו הפסולת נדבקת לדפנותיו של המעי ובעצם מחללת את גופנו.
קרא עוד

מה זה קולון הידרותרפיה?

קולון הידרותרפיה היא שיטת ניקוי וטיפול ומעי. הטיפול מתבצע תוך שטיפת המעי באמצעות מים טהורים על ידי מכשור מתקדם.
קרא עוד

נשמע קצת כואב...

הטיפול אינו כואב בשום מצב ואינו מלווה בריחות לא נעימים.
קרא עוד

איך שיטת קולון הידרותרפיה יכולה לעזור לי?

קולון הידרותרפיה מסלקת את הרעלים ואת הפסולת מהגוף בשיטה המתאימה לו ביותר היינו שטיפה טבעית. קולון הידרותרפיה מסייע לירידה במשקל, לטיפול באקנה ומונע ומטפל במגוון רחב של בעיות בריאותיות כמו קנדידה, מונע סרטן במעי הגס, מסלק רעלים ופותר תחושות עייפות כלליות. לטיפול עצמו יתרונות רבים נוספים.
קרא עוד

האם הקולון הידרותרפיה מתאים לי?

קולון הידרותרפיה מתאים לטיפול לכל אדם מעל גיל 15. אין שום צורך בהכנה מוקדמת מלבד המלצה לאכול ארוחות קלות במהלך ה-24 שעות שלפני הטיפול.
קרא עוד
בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים נבנה ע"י סימפלי אד - בניית אתרים, עיצוב אתרים